Aranżacja zdominowana przez sztukę

Ten wyjątkowy apartament to prawdziwe dzieło sztuki – i to w każdym znaczeniu. Wnętrza łączą cudowne wykończenia, oryginalne meble i dodatki. Łączą w sobie elementy różnych stylów – również tych na pozór do siebie nie pasujących. A do tego pojawia się w nich pełno pojedynczych dzieł sztuki – obrazów, rzeźb, ceramiki i wiele innych. Wszystko to łączy spójną całość – wnętrze o wyjątkowym charakterze.

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

W jednym z pomieszczeń zauważamy niezwykłe wykończenie – na ścianach pojawia się stara cegła. Świetnie komponuje się ona z drewnianymi belkami. Niezwykła jest też podłoga – wykonana z kamienia i prezentująca bardzo ciekawy wzór. Na podłodze znajduje się jednak dywan – również bogato zdobiony. Meble nawiązują do różnych stylów i wykonane są z różnych materiałów – mamy drewniany sekretarzyk, szklany stół czy skórzane fotele. Uzupełnieniem aranżacji są liczne dekoracje. Wnętrze jest zatem bardzo przytulne.

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

Kuchnię od pokoju oddziela ciekawy blat. Wykonany jest z błyszczącego marmuru, co sprawia że jest bardzo elegancki. Bardzo interesująco prezentuje się na tle ściany z cegieł. Jednak zdecydowanie najbardziej rzuca się w oczy wisząca na ścianie głowa hipopotama – to dość oryginalna ozdoba wnętrza. Taki kontrast działa jednak na jego korzyść. Poza tym przy blacie stoją zdecydowanie prostsze krzesła – proste, na metalowych nogach.

źródło: milemaison.blogspot.com

źródło: milemaison.blogspot.com

Bardzo charakterystyczny jest też pokój z kominkiem. Niezwykle elegancka podłoga, meble z różnych stylów, fikuśny stolik w kształcie ptaka, liczne ozdoby – obrazy, ramki, lampy, a do tego lustra po obu stronach kominka, które optycznie powiększają wnętrze. To prawdziwe zbiorowisko różnych „perełek”.

Dodaj komentarz