Custom Text
Custom Text

Jak sprawdzić nieuczciwego pracownika?

Custom Text

fot.tipb.com

Nie ufasz swoim pracownikom? Uważasz, że są nielojalni i knują coś za Twoimi plecami? Jeżeli tylko mają służbowe telefony, możesz legalnie, nie przekraczając ich praw, sprawdzić wszelkie połączenia oraz wiadomości znajdujące się na tym konkretnym aparacie. Jak to zrobić?

Oxygen

Z programem Oxygen Forensic Suite 2011, możesz zdobyć wiele ukrytych na telefonie informacji. Przede wszystkim, możesz poznać całą książkę telefoniczną, oprócz tego z łatwością sprawdzisz połączenia przychodzące oraz wychodzące (z dokładną datą oraz godziną). Oxygen pozwala na przeczytanie wiadomości sms oraz wiadomości e-mail (jeżeli tylko telefon posiadał taką funkcję), sprawdzenie kalendarza oraz przejrzenie całego harmonogramu zaplanowanych wydarzeń, a nawet zdobycie zapisanych na telefonie poufnych haseł!

Na tym nie kończą się jego możliwości – dzięki tej aplikacji, istnieje możliwość sprawdzenia plików zainstalowanych na telefonie, aktywności  GPRS i Wi-Fi  itp. dzięki temu, na bieżąco będziesz mógł śledzić poczynania każdego nielojalnego pracownika.
 

Custom Text

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*