Jak sprawdzić nieuczciwego pracownika?

fot.tipb.com

Nie ufasz swoim pracownikom? Uważasz, że są nielojalni i knują coś za Twoimi plecami? Jeżeli tylko mają , możesz legalnie, nie przekraczając ich praw, sprawdzić wszelkie połączenia oraz wiadomości znajdujące się na tym konkretnym aparacie. Jak to zrobić?

Oxygen

Z programem Oxygen Forensic Suite 2011, możesz zdobyć wiele ukrytych na telefonie informacji. Przede wszystkim, możesz poznać całą książkę telefoniczną, oprócz tego z łatwością sprawdzisz połączenia przychodzące oraz wychodzące (z dokładną datą oraz godziną). Oxygen pozwala na przeczytanie wiadomości sms oraz wiadomości e-mail (jeżeli tylko telefon posiadał taką funkcję), sprawdzenie kalendarza oraz przejrzenie całego harmonogramu zaplanowanych wydarzeń, a nawet zdobycie zapisanych na telefonie poufnych haseł!

Na tym nie kończą się jego możliwości – dzięki tej aplikacji, istnieje możliwość sprawdzenia plików zainstalowanych na telefonie, aktywności  GPRS i   itp. dzięki temu, na bieżąco będziesz mógł śledzić poczynania każdego nielojalnego pracownika.
 

Jeżeli chcesz spokojnie spać i wykluczyć ze swojego kręgu wszelkich nieuczciwych pracowników, korzystaj z programu oxygen.

Podobne:
Dobry pomysł na własny biznes
Można założyć własną firmę i zajmować... więcej
Co umożliwia sprzęt elektroniczny?
Nowe gadżety elektroniczne znajdują tysiące... więcej