źródło: urodaizdrowie.pl

Jakie ozdoby do włosów wybrać?

Wraz z przyjściem wiosny zrzucamy z siebie wszystkie zimowe akcesoria – czapki, szaliki czy rękawiczki. Jest to okres, w którym można w pełni prezentować swoją urodę. Wiele kobiet szczególnie cieszy możliwość prezentowania pięknych i długich włosów, które bez czapki stają się wyjątkową ozdoba kobiety. Każda fryzura będzie się jednak prezentować, gdy dobierzemy do niej odpowiednie ozdoby. A jakie ozdoby do włosów cieszą się szczególną popularnością?

źródło: urodaizdrowie.pl

źródło: urodaizdrowie.pl

Włosy rozpuszczone lub spięte w kok można ozdobić wybierając kolorową opaskę. Takie opaski dostępne są w niezliczonej ilości wzorów i kolorów. Dzięki temu można dopasować opaskę do swojego gustu oraz okoliczności. Bardzo kolorową i zabawną opaskę można wybrać na zakupy czy spotkanie z koleżankami, a bardziej stylową i elegancką na wieczorne wyjście. Opaski są zdobione często eleganckimi kryształkami oraz fantazyjnymi dopinkami, kokardami czy kwiatami – wtedy przypominają prawdziwe wianki.

źródło: sagatia.pl

źródło: sagatia.pl

Bardzo efektownie będą się również prezentować dekoracyjne grzebyczki, które mogą być uzupełnieniem dla elegancko spiętych włosów. Jak w przypadku opasek można wybierać w różnych modelach, wzorach oraz kolorach.

źródło: szafa.pl

źródło: szafa.pl

I oczywiście najbardziej tradycyjną ozdobą włosów są gumki do włosów. Mogą być bardzo proste, ale kolorowe, szerokie lub wąskie, ozdobione srebrzystą lub złotawa nicią lub wykonane z wzorzystej tkaniny. Takie gumki są również zdobione dodatkowymi kamykami, kwiatkami czy małymi kokardkami. Zawsze dodają fryzurze ciekawego charakteru.

Dodaj komentarz