źródło: fashionelka.pl

Nieudane uczesania ślubne

Każda panna młoda w tym wyjątkowym dniu chce wyglądać jak najlepiej. W związku z tym zapisuje się zarówno do kosmetyczki, jak i fryzjerki. Wykonany makijaż, jak i uczesanie ma sprawić, że będziemy wyglądać wyjątkowo i pięknie. Okazuje się, że czasami po takiej wizycie można wyglądać wyjątkowo niekorzystnie. Nie każdą fryzurę ślubną można bowiem zaliczyć do udanych. Czasami nie pasują do danej osoby, czasami są po prostu zbyt okazałe, a czasami ich wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Oto kilka przykładów tego, jak nie powinna wyglądać panna młoda.

źródło: fashionelka.pl

źródło: fashionelka.pl

Bardzo wysoko upięte włosy spowodowały, że panna młoda wygląda, jakby miała na głowię wieżę. A im wyższa, tym lepsza! Ale to jeszcze nie wszystko. Wieża ta ma wyznaczone trzy poziomy – i na każdym z nich wpięta została korona. Kiedy patrzy się na to upięcie, przychodzi na myśl jedno zdanie – za dużo tego wszystkiego. Taka fryzura będzie też odwracać uwagę od samej panny młodej, a tego nie chcemy.

W tym wypadku za duży jest już sam kok. Panna młoda wygląda tak, jakby miała zdeformowaną głowę. Kolejny błąd to nazbyt błyszczące włosy – wyglądają bardzo nienaturalnie. Oczywiście muszą być odpowiednio utrwalone i wymodelowane – ale w granicach rozsądku. Całość dopełnia długa wstążka, która plącze się we włosach i spory kwiat. Każdy element tej fryzury stara się zdominować inny.

źródło: fashionelka.pl

źródło: fashionelka.pl

Panna moda w tym wydaniu wygląda tak, jakby uciekła od fryzjera z wałkami na głowie. A do tego wyprostowana grzywka, która znalazła się tam przez przypadek. Taka panna młoda na pewno nie będzie wzbudzała zachwytu.

Dodaj komentarz