Custom Text
Custom Text

Półkotapczan może być nowoczesny!

polkotapczan
Custom Text

polkotapczanPółkotapczany lata swej świetności mają dawno za sobą. To kiedy panowały lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte, półkotapczany zagościły w domach czyniąc wystrój wnętrz bardziej funkcjonalnym, szczególnie w mieszkaniach o mniejszym metrażu. W zależności od projektu, tapczan można było niemal zawsze schować, jednak chowany do półki tapczan mógł być zastępowany przez wysuwane biurko, bądź po prostu czynić w pomieszczeniu więcej miejsca. Sam półki zaś znajdują się w środku skrzyni, do której mebel jest chowany.

Półkotapczan w nowoczesnym stylu

Mając małe mieszkanie do zagospodarowania, zakup i instalacja półkotapczanu może się okazać najlepszym rozwiązaniem. Sam półkotapczan nie musi być przecież obciążony posiadaniem półek, wystarczy, że odpowiednio zainstaluje się jego chowanie w ściennej wnęce. Wówczas za dnia łóżka do spanie nie widać, zaś spód owego łóżka mogą przykrywać artykuły dekoracyjne, bądź inne ornamenty zgodne z tym, jakie występują w całym domu. Półkotapczan to naprawdę bardzo uniwersalny i przydatny mebel pasuje zarówno tam, gdzie panuje styl wiejski i rozmieszczone są meble rustykalne, jak i tam, gdzie panuje minimalizm. Zresztą półkotapczan jest dobrym sługą minimalizmu.

Ile kosztuje

Aranżacja półkotapczanu nie musi być drogą, jeśli się ją dobrze rozwiąże, zaś gotowe segmenty to koszt od 500 do 3000 złotych. Dają sporo miejsca, są praktyczne i mogą z salonu uczynić niewidoczną za dnia sypialnię.

Custom Text

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*