Półkotapczan może być nowoczesny!

polkotapczanPółkotapczany lata swej świetności mają dawno za sobą. To kiedy panowały lata siedemdziesiąte i osiemdziesiąte, półkotapczany zagościły w domach czyniąc bardziej funkcjonalnym, szczególnie w mieszkaniach o mniejszym metrażu. W zależności od projektu, tapczan można było niemal zawsze schować, jednak chowany do półki tapczan mógł być zastępowany przez wysuwane biurko, bądź po prostu czynić w pomieszczeniu więcej miejsca. Sam półki zaś znajdują się w środku skrzyni, do której mebel jest chowany.

Półkotapczan w nowoczesnym stylu

Mając małe mieszkanie do zagospodarowania, zakup i instalacja półkotapczanu może się okazać najlepszym rozwiązaniem. Sam półkotapczan nie musi być przecież obciążony posiadaniem półek, wystarczy, że odpowiednio zainstaluje się jego chowanie w ściennej wnęce. Wówczas za dnia łóżka do spanie nie widać, zaś spód owego łóżka mogą przykrywać , bądź inne ornamenty zgodne z tym, jakie występują w całym domu. Półkotapczan to naprawdę bardzo uniwersalny i przydatny mebel pasuje zarówno tam, gdzie panuje styl wiejski i rozmieszczone są , jak i tam, gdzie panuje minimalizm. Zresztą półkotapczan jest dobrym sługą minimalizmu.

Ile kosztuje

Aranżacja półkotapczanu nie musi być drogą, jeśli się ją dobrze rozwiąże, zaś gotowe segmenty to koszt od 500 do 3000 złotych. Dają sporo miejsca, są praktyczne i mogą z salonu uczynić niewidoczną za dnia sypialnię.

Podobne:
Podkreślanie stylu aranżacji dekoracjami wnętrz
Stylów urządzania mieszkań jest tyle,... więcej
Uniwersalność i wygoda mebli skandynawskich
Wiele było o tym, jak powinien wyglądać... więcej
Sypialniane poddasze
Sypialnia jest miejscem, w którym ludzie... więcej
Naścienne naklejki dobrym pomysłem
Bardzo często odnawiając meble wycina się... więcej
Kawę podano
Kawa, choć do Europy trafiła najprawdopodobniej... więcej
W pokoju nastolatka
Każde dziecko w końcu dorasta, kończy... więcej
Szary nie znaczy nudny a subtelny i elegancki
Kolor szary kojarzony głównie z nijakością,... więcej
Odpowiednie zagospodarowanie wnętrz mieszkania i domu
Na etapie projektowanie wyposażenia mieszkania... więcej
Kominki - dają ciepło, nastrój i dekorują wnętrza
Kominki w domu to coś naprawdę pięknego.... więcej