Pomysły na prezent z drukarni

Wiele osób poszukuje niebanalnych pomysłów na prezent z okazji urodzin, narodzin dziecka albo ślubu. Sklepy stacjonarne oferują szeroki wybór produktów, czasami brakuje w nich jednak czegoś wyjątkowego i jednego w swoim rodzaju. Poza tym możliwość spersonalizowania prezentu to coś, czego szuka wielu świadomych klientów. Drukarnia online jest miejscem, które być może nie kojarzy się z zakupem upominków, ale to duży błąd. To właśnie drukarnia internetowa może pozwolić nam zrealizować bardzo kreatywne upominkowe pomysły.

Kreatywne pomysły na prezent prosto z drukarni

Kubki ze spersonalizowanym nadrukiem
Pomysł na podarunek w postaci kubka ze spersonalizowanym nadrukiem to wciąż oryginalny i rzadko spotykany prezent. Tania drukarnia internetowa pozwoli przekłuć pomysł w rzeczywistość, a wybrane nadruki możemy umieścić nie tylko na kubkach, ale i filiżankach czy talerzach. To ciekawy pomysł na upominek z okazji ślubu. Można pokusić się o stworzenie grafik z imionami pary młodej oraz datą ceremonii. Będzie to świetna pamiątka na całe wspólne życie.

Poduszki z nadrukiem zdjęcia
Kolejnym fantastycznym pomysłem na prezent są poduszki ozdobne z nadrukiem zdjęcia lub ciekawej grafiki, kupionej w internecie lub znalezionej tam za darmo. Takie poduszki będą świetną ozdobą kanapy w salonie, jeżeli natomiast zdecydujemy się na wydruk na pościeli w której śpimy, przyozdobioną łóżko. Taka pościel będzie miłym gestem dla bliskiej osoby, na przykład narzeczonego czy narzeczonej. Zdjęcie ukochanej zawsze blisko policzka, czy to nie brzmi pięknie?

Fotoalbum
Wywoływanie zdjęć wiele osób zostawiam na później, co ostatecznie prowadzi do tego, że w komputerze mamy wiele folderów ze zdjęciami z wakacji, weekendowych wypadów czy rodzinnych imprez. Świetnym sposobem na to, aby obdarować bliską osobę zdjęciami, a jednocześnie zmobilizować się do wywołania części z nich, jest podarowanie fotoalbumu. Ucieszy on dziadków uwielbiających swoje wnuki, będzie świetnym podarunkiem z okazji Dnia Matki, albo niebanalnym upominkiem dla przyjaciółki z okazji wieczoru panieńskiego.

 

Wszystkie produkty wydrukujesz w https://www.openprint.pl

Dodaj komentarz