Ukrywanie telewizora

ukrywanie_tvTelewizor choć jest stosunkowo nowym wynalazkiem, tym bardziej, że cały czas pojawiają się nowoczesne technologie, obecnie ma sporo przeciwników. Kiedyś rodziny uważały je za ozdoby domu, w końcu  nie każdy go miał, z czasem telewizor znalazł miejsce w każdym pokoju, a później nawet w łazience. Dzisiaj telewizor w wielu wystrojach okazuje się wynalazkiem zbyt prymitywnym i ludzie próbują go ukryć.

Odpowiednie pomieszczenie audiowizualne

Posiadacze dużych domów starają się zaadaptować odpowiednie pokoje będące czymś w rodzaju kina dla znajomych. Ustawionych kilka foteli w rzędach, każdy rząd na coraz większej wysokości, by każdemu zapewnić komfort oglądania. Dookoła system dźwiękonośny zapewniający pełność wrażeń. Jeśli jednak nie ma możliwości zaadaptowania takiego pomieszczenia, to mając do dyspozycji jedynie salon, nie należy go zbytnio ze sprzętem mieszać. Oczywiście głośniki są nieodłączną częścią sprzętu audio, ale te można dostać w różnych, stylowych obudowach. Zaś jeśli chodzi o sam telewizor oraz sprzęt typu DVD, to lepiej pozostawić go w ukryciu (chyba że wystrój wnętrz o nowoczesnym charakterze dyktuje inaczej). Sposobem na to, może być użycie specjalnej komody, ale to raczej stosuje się przy meblach rustykalnych, klasycznych, postarzanych. We wnętrzach nowoczesnych jest nieco inne wyjście.

Ukryć TV we wnętrzu nowoczesnym

Mebla stylizowane na nowoczesne mają ciekawą ofertę, którą da się zauważyć w wielu salonach. Telewizor ukrywany jest za szklanymi szybami ciemnego koloru, dzięki czemu, kiedy przychodzą goście, widzą jedynie dwie szklane płyty oraz półki po bokach, na których można postawić co się chce. To taka nowoczesna meblościanka z miejscem na telewizor. Zaś, kiedy chce się oglądać TV, rozsuwa się szyby, zakrywając tym samym półki. Rozwiązań mnóstwo, w zasięgu ręki.

Dodaj komentarz